Rekordowa suma dla Sądeckiego Hospicjum. Ludzie okazali wielkie serce

Jeśli komuś kiedykolwiek zdarzyło się wątpić, że przekazany przez niego 1% może pomóc, to powinien natychmiast przestać się nad tym zastanawiać. Przykład Sądeckiego Hospicjum pokazuje, że warto. W tym roku padł absolutny rekord i z tytułu jednego procenta przekazano dla placówki ponad 265 tysięcy złotych.

– W tym roku przekazaliście państwo rekordową kwotę odpisu 1% podatku na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za każdą złotówkę, a nazbierało się ich 265 153,91 zł . Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy nas wsparli, a szczególnie do osób które w wyjątkowy sposób nam pomagały: Panu Mateuszowi Ziółko za przygotowanie spotu promującego pozyskanie 1% podatku – piszą przedstawiciele zarządu Sądeckiego Hospicjum. 

Wdzięczność także kierują do firm, jak i również mediów m.in.: Naszej Telewizji Sądeckiej, Regionalnej Telewizji Kablowej i innych, które nagłaśniały akcję. Przy tej okazji i my dziękujemy naszym Czytelnikom, którzy w lutym tak licznie udostępniali apel o pomoc dla Sądeckiego Hospicjum.

Jak zapewnia dyrektor placówki, środki zostaną przekazane na potrzeby podopiecznych, a za resztę zostanie sfinansowana instalacja fotowoltaiczna. Pieniądze spożytkowane zostaną także na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum. 

[FILM] Zobaczcie wzruszający spot Sądeckiego Hospicjum! To dar od znanego artysty

 

Fot. Sądeckie Hospicjum 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.