Ptaszkowa, Magiel Festiwal za Wsią - w tym roku druga edycja!

Magiel Festiwal za Wsią to wydarzenie niezwykłe - ze względu na miejsce, czas, muzykę i ludzi: tych, którzy organizują, tych, którzy występują i tych, którzy słuchają.  Wyczarowany przez gromadkę zapaleńców  metodą "do it yourself" od pierwszej edycji  "Magiel" zyskał sobie grono zachwyconych fanów. Rozpoczęły się przygotowania do drugiej odsłony festiwalu! Znamy już termin. Wpisz go w kalendarz, aby nie zapomnieć, że 20 i 21 lipca trzeba być w Ptaszkowej!

-W ubiegłym roku pieniądze pozyskane przez nas wystarczyły na gaże dla 12 wspaniałych artystów. Bez wielkich tuzów sceny, bez sztucznych ogni bawiliśmy się świetnie przy muzykach spoza maistreamu, aczkolwiek niesamowicie profesjonalnych. Wszystkich nas porwała zabawa i wielkie serducha, cieszyła wzajemna przyjaźń i szacunekwspominają organizatorzy.

W pierwszej edycji udział wzięli: Fifidroki, Siaki, Pavlovitz, Yap Snow, The Pau, Redford, Kompromitacja, 33 trzysta, Rosarian, Gogodzy Gański, Topsy Turvy’s, It’s July Already, Mr, Teddy and the Sidekicks i Troty.

- W zabawie nie zapominamy o pomocy. W pierwszej edycji pomagaliśmy dzieciakom z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie. W tym roku chcemy również pomagać. Wraz z Krakowskim Stowarzyszeniem „Razem dla Przyszłości” pomagamy tym najmniejszym, najsłabszym i cichym – dzieciakom z niepełnosprawnościami - informują twórcy "Magla".

Organizatorzy zachęcają do wsparcia finansowego II edycji festiwalu Magiel Festiwal za Wsią. Szczegóły można znaleźć tutaj. 

Dla wpłacających przewidziane, okazjonalne nagrody!

W tym roku w Ptaszkowej zagrają":

Jet8 - Czechy (Praga)
Cronica
The Harpagans
Na Górze
JAHFAHRAI
Rozbujane Betoniary 
Mandat
Kirszenbaum
Oreada
Party 5

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

(ik); fot. organizatorzy

MAGFOTO

Wypowiedz się w tej sprawie