Przez 15 lat ani jednego dnia nie spędził na chorobowym… Zmarł Paweł Starczewski

Przepracował w nowosądeckiej firmie Wikar 15 lat. Przez te piętnaście lat nie spędził ani jednego dnia na chorobowym. Infekcja spowodowana przez koronawirus okazała się dla niego śmiertelna.

Przyjaciele żegnają Pawła Starczewskiego, sądeckiego pasjonata motoryzacji, życzliwego, pogodnego człowieka. Żegnamy i my, choć żadne słowa nie wyrażą tego, co szkli oczy w ślad za myślą, że ta śmierć przyszła absolutnie nie w porę i pod niewłaściwy adres. Przeżył 37 lat.

Paweł Starczewski, kierownik działu samochodów używanych w firmie Wikar niedawno był naszym gościem i rozmówcą. Mieliśmy nadzieję na wiele jeszcze z nim rozmów…

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 4 grudnia 2021 o godz. 9. w Kościele pw. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu (ul. Batalionów Chłopskich). Po mszy urna z prochami Zmarłego zostanie złożona na cmentarzu przy ul. Śniadeckich.

Ostatnia opowieść Pawła Starczewskiego. O samochodach opowiadał z pasją i znawstwem [AUDIO]

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.