Ostatnia opowieść Pawła Starczewskiego. O samochodach opowiadał z pasją i znawstwem [AUDIO]

Ostatnia opowieść Pawła Starczewskiego. O samochodach opowiadał z pasją i znawstwem [AUDIO]

Paweł Starczewski

Jutro (4 grudnia) o godz. 9 w kościele pw. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu odbędzie się msza św. żałobna odprawiona za zmarłego 29 listopada Pawła Starczewskiego. Pokonała go infekcja spowodowana przez koronawirusa, choć – jak pisaliśmy – przez 15 lat, które przepracował w firmie Wikar, na chorobowym Paweł Starczewski nie spędził ani jednego dnia. Jego wielką pasją były samochody, których sprzedażą zajmował się zawodowo.

Paweł Starczewski o samochodach mógł opowiadać godzinami. Robił to z pasją, entuzjazmem i wielkim znawstwem. Wiedział o nich wszystko, a swoją wiedzą dzielił się między innymi z naszymi Czytelnikami. Obszerny wywiad z Nim opublikowaliśmy dwa tygodnie wcześniej na naszym portalu, a wcześniej w wiosennym specjalnym wydaniu motoryzacyjnym.

Choć Paweł Starczewski już nigdy klientom ani czytelnikom nie będzie opowiadał o samochodach, dzięki tamtemu wywiadowi zachowała się jego opowieść o autach, którym oddał całe swoje zawodowe życie.

Posłuchaj krótkiej opowieści Pawła Starczewskiego. Mówił mam wówczas o samochodach używanych, a robił to na prośbę naszych Czytelników, którzy potrzebowali fachowej i kompetentnej podpowiedzi, jak się poruszać w gąszczu tysięcy ofert samochodów z drugiej ręki. Paweł Starczewski nie miał sobie równych w opowiadaniu o motoryzacji.

Fot. Arch. Facebook

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.