Dyplomowany Mikołaj? Podaruj ogrom radości dzieciakom, które walczą każdego dnia

Dyplomowany Mikołaj? Podaruj ogrom radości dzieciakom, które walczą każdego dnia

Zostać Mikołajem nie jest trudno. Wystarczy podarować komuś choćby drobiazg i już można poczuć się jak ten uwielbiany przez cały świat święty. A co, gdyby można było stać się Mikołajem Dyplomowanym? To dopiero prestiż! Co więcej – okazuje się, że i to nie jest trudne do wykonania. Wszystko za sprawą akcji organizowanej od lat przez sądeckie stowarzyszenie Sursum Corda.

Czasu pozostało już niewiele – termin realizacji dziecięcych marzeń upływa 6 grudnia. Listy podopiecznych programu ,,Na ratunek” czekają na każdą osobę o dobrym sercu.

– Wystarczy, że wybierzesz list, zdecydujesz który prezent chcesz zrealizować oraz wybierzesz formę działania. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: dokupią słodycze, zapakują i przekażą prezenty Podopiecznym. W zamian za Twoją moc pomagania, uhonorujemy Cię tytułem Dyplomowanego Mikołaja, czego potwierdzenie znajdziesz na swojej skrzynce mailowej – zachęcają przedstawiciele Sursum Corda.

Jeśli masz skromne fundusze – nie martw się. Nie trzeba spełniać wszystkich dziecięcych marzeń z danego listu. Można wybrać prezent, na który pozwala nasz budżet i zakupić wybraną przez dziecko rzecz samodzielnie lub jeszcze prościej – przekazać na ten cel pieniądze. Dotknięte różnymi chorobami i przypadłościami dzieciaki czekają na konkretne, wymarzone prezenty. Dadzą im one radość, której w trudach codzienności często brakuje.

Wszystkie listy i marzenia, które wciąż czekają na spełnienie, znajdziesz na stronie – Dyplomowany Mikołaj. Chcesz poczuć, jak to jest być Dyplomowanym Mikołajem? Nie czekaj – działaj!

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Justynka potrzebuje pomocy w walce z życiowymi przeszkodami

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.