Przewodnicząca Iwona Mularczyk zrezygnowała z pełnionej funkcji

Przewodnicząca Iwona Mularczyk zrezygnowała z pełnionej funkcji

Iwona Mularczyk zrezygnowała z funkcji przewodniczącej

Przewodnicząca Iwona Mularczyk złożyła dziś na ręce wiceprzewodniczącego Rady Miasta Artura Czerneckiego rezygnację z pełnionej funkcji. Szefowa rady podziękowała wszystkim radnym za współpracę.

– Będziecie mogli Państwo dokonać zmian w prezydium. Zwołałam sesję stacjonarną, abyście Państwo mogli przeprowadzić wybory i dokonać zmian w prezydium. Dziękuję szczególnie moim koleżankom i kolegom z ,,Prawa i Sprawiedliwości” za wszystkie inicjatywy, za całą pracę, którą przez trzy lata wykonywaliśmy, za wspólne projekty uchwał – dziękowała Iwona Mularczyk.

Przewodnicząca tłumaczyła, że nie chciała składać rezygnacji wcześniej, bo została wybrana podczas sesji stacjonarnej w ratuszu i w takich samych okolicznościach, czyli podczas sesji stacjonarnej chciała złożyć rezygnację.

– Mam nadzieję, że kolejne osoby, które pokierują prezydium, będą, to robili w sposób rzetelny i konkretny – dodała.

Jak zaznaczyła szefowa rady, na sali obrad widać tylko proces podejmowania uchwał, a cała wielogodzinna praca odbywa się w Biurze Rady Miasta.

 

Radni od pół roku próbowali odwołać przewodniczącą z funkcji. Bezskutecznie. Projekty uchwał ośmiokrotnie lądowały w ,,zamrażarce” szefowej rady, która nie dopuściła, aby rajcy wprowadzili je do porządku obrad. W tej sprawie jedenastu radnych złożyło zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, o czym informowaliśmy —>TUTAJ.

Kto zostanie nowym przewodniczącym rady?

Fot. arch. dts24.pl/ Klaudia Kulak 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.