Przesyłka przyniesiona do komendy oparzyła mężczyznę

We wtorek do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ulicy Grottgera mężczyzna przyniósł przesyłkę, która według niego mogła być niebezpieczna. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci oraz wezwani na miejsce strażacy, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dziś mundurowi ujawniają więcej szczegółów na temat tajemniczej przesyłki.

- Mężczyzna, który przyniósł przesyłkę do sądeckiej komendy, twierdził, że znalazł ją w swojej skrzynce pocztowej. Wewnątrz miała się znajdować nieustalona substancja, którą poparzył sobie dłoń - informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Policjanci wraz ze strażakami zabezpieczyli kopertę, a także wierzchnią odzież zgłaszającego.

- Odkażono pomieszczenia przez które przechodził, jak i pojazd którym przyjechał. Dekontaminacji zostali poddani zgłaszający oraz policjanci uczestniczący w czynnościach. Substancja, która znajdowała się z przesyłce została przesłana do badań - relacjonuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak.

fot. ilustr. pixabay

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.