„Przegląd Sportowy” chwali piłkarską Sandecję za stawianie na Polaków

Kilka dni temu na łamach najbardziej poczytnej sportowej gazety w naszym kraju ukazał się artykuł traktujący o Sandecji Nowy Sącz.

PROTEUSSMARZ

Autorka, Aleksandra Jarzynka zauważyła, że w kadrze sądeczan znajduje się obecnie dwóch stranieri. Mowa o słowackim obrońcy Michale Piterze-Bućko oraz armeńskim pomocniku Dawidzie Manoyanie.

Czytaj również: Szurek na sportowo (3). Kickboxing nauczył go stawiania czoła przeciwnościom w życiu – wywiad z Rafałem Dudkiem. Nie tylko o sporcie

- W ogóle letnie transfery do klubu należy ocenić pozytywnie. Trener Tomasz Kafarski dokonał odpowiednich wyborów. Co warte odnotowania – postawił na Polaków. Spoza granic kraju latem sprowadził tylko Dawita Manojana z Armenii. W drużynie jest również Słowak Michal Piter-Bučko. Jego w Nowym Sączu traktują jak swojego. Mieszka w Polsce od sześciu lat i świetnie porozumiewa się w naszym języku – napisała dziennikarka „PS”.

Cały artykuł można przeczytać w tym miejscu - W Polakach siła. Sandecja stawia na rodzimych piłkarzy i dobrze na tym wychodzi.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.