„Przegląd Sportowy” chwali piłkarską Sandecję za stawianie na Polaków

„Przegląd Sportowy” chwali piłkarską Sandecję za stawianie na Polaków

Kilka dni temu na łamach najbardziej poczytnej sportowej gazety w naszym kraju ukazał się artykuł traktujący o Sandecji Nowy Sącz.

Autorka, Aleksandra Jarzynka zauważyła, że w kadrze sądeczan znajduje się obecnie dwóch stranieri. Mowa o słowackim obrońcy Michale Piterze-Bućko oraz armeńskim pomocniku Dawidzie Manoyanie.

Czytaj również: Szurek na sportowo (3). Kickboxing nauczył go stawiania czoła przeciwnościom w życiu – wywiad z Rafałem Dudkiem. Nie tylko o sporcie

W ogóle letnie transfery do klubu należy ocenić pozytywnie. Trener Tomasz Kafarski dokonał odpowiednich wyborów. Co warte odnotowania – postawił na Polaków. Spoza granic kraju latem sprowadził tylko Dawita Manojana z Armenii. W drużynie jest również Słowak Michal Piter-Bučko. Jego w Nowym Sączu traktują jak swojego. Mieszka w Polsce od sześciu lat i świetnie porozumiewa się w naszym języku – napisała dziennikarka „PS”.

Cały artykuł można przeczytać w tym miejscu – W Polakach siła. Sandecja stawia na rodzimych piłkarzy i dobrze na tym wychodzi.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.