Przedszkole i żłobek „Sądeckie Przedszkolaki” oficjalnie otwarte! Wstęgę przecinał Prezydent Miasta

Przedszkole i żłobek „Sądeckie Przedszkolaki” oficjalnie otwarte! Wstęgę przecinał Prezydent Miasta

otwarcie przedszkola

Na mapie Nowego Sącza powstało nowe, regionalno-bliskościowe przedszkole i żłobek „Sądeckie Przedszkolaki”. Placówka mieści się przy ulicy Bora-Komorowskiego 22 i działa już od lipca, jednak to 15 września br. odbyło się uroczyste otwarcie, w którym udział wziął prezydent miasta Ludomir Handzel. 

Właściciele, Agnieszka i Damian Polakowscy, wraz z całą kadrą nauczycieli przygotowali mnóstwo atrakcji dla swoich gości. Było uroczyste przecięcie czerwonej wstęgi, kolorowy tort z logiem placówki, wkopanie pamiątkowego drzewka w ogrodzie oraz tańce na placu zabaw.

Przedszkolaki w strojach regionalnych wręczyły Prezydentowi drzwi z odbitymi rączkami, które symbolizują otwarcie placówki. Z kolei Ludomir Handzel odwdzięczył się wręczając dzieciom słodki poczęstunek wprost z Urzędu Miasta.

Powstanie placówki było ogromnym marzeniem właścicieli, które udało się właśnie spełnić, dlatego też dyrektor Agnieszka Polakowska podczas przemowy zwróciła się do dzieci, aby nigdy nie przestały marzyć i nie bały się realizować swoich celów.

Teraz pozostaje nam życzyć właścicielom, kadrze, rodzicom oraz dzieciom z placówki „Sądeckie Przedszkolaki” spełnienia kolejnych marzeń i wdrażania następnych ciekawych pomysłów na Sądecczyźnie.

 

Czytaj także: Gmina Korzenna wśród Małopolskich Ambasadorów Sportu [ZDJĘCIA].

otwarcie przedszkola archiwum przedszkola otwarcie przedszkolaotwarcie przedszkola

fot. archiwum przedszkola