Gmina Korzenna wśród Małopolskich Ambasadorów Sportu [ZDJĘCIA]

Gmina Korzenna wśród Małopolskich Ambasadorów Sportu [ZDJĘCIA]

Podczas wczorajszej (27 września) uroczystej Gali Ambasadorów Sportu w Zakopanem gmina Korzenna odebrała z rąk Witolda Kozłowskiego nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego. Tym samym znalazła się pośród Małopolskich Ambasadorów Sportu. Wyróżnieniem pochwalić się może również były piłkarz reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski.

,,Miła niespodzianka spotkała mnie wczoraj podczas Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, odbywającego się w Zakopanem, gdzie występowałem m.in. w roli panelisty. Odebrałem przyznaną Gminie Korzenna nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego Małopolski Ambasador Sportu. W ten sposób wyróżniono jeszcze dwie inne osoby, a jedną z nich był Jakub Błaszczykowski” – dzieli się radościąw mediach społecznościowych wójt gminy Leszeka Skowron

Podczas uroczystej Gali Ambasadorów Sportu nagrodzono wiele firm, instytucji i osób prywatnych, które w sposób szczególny angażują się w działanie na rzecz rozwoju sportu regionie. Przekazano również, że Polska zorganizuje mistrzostwa świata siatkarzy w 2027 roku o czym pisaliśmy TUTAJ.

 

fot. facebook Leszka Skowrona

Czytaj też:

Jasienna. Niebo znów zapełnią kolorowe latawce

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama