Przed nami Tydzień Pozytywnych Inicjatyw!

Przed nami Tydzień Pozytywnych Inicjatyw!

Już po raz piąty Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami zorganizuje w Gorlicach kilka wydarzeń w ramach Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw.

Tegoroczny projekt będzie organizowany od 23 do 29 lipca w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach. Akcja ma na celu m.in. inspirowanie ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności oraz prowadzenie zdrowego, wolnego od wszelkich nałogów życia.

Program tegorocznej imprezy obejmuje:

liczne zajęcia, gry, zabawy i konkursy dla dzieci; darmowa, duża dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, ślizgawka; festiwal gier planszowych; piknik rodzinny z konkursami i wieloma atrakcjami dla całej rodziny; wieczorne kluby młodzieżowe „Kontrast”; rozgrywki i zawody sportowe z cennymi nagrodami; kampania profilaktyczna „No promil-No problem”; warsztaty żonglowania (yoyo, kendama, piłeczki).

W tym roku nowością będzie gra terenowa Panoo – dla każdego zainteresowanego. Nie zabraknie również eliminacji do Mistrzostw Polski w Catan 2018 (więcej).

Jak informuje Urząd Miejski w Gorlicach w trakcie TPI 2018 będą prowadzone wszelakie akcje społeczne dla lokalnej społeczności i miasta: trzepanie dywanów, sprzątanie najbardziej uczęszczanych ulic, pomoc osobom starszym i schorowanym, itp.).

Warto śledzić fanpage’a, gdzie na bieżąco będą pojawiać się wszystkie informacje – https://www.facebook.com/ponadograniczeniami.

Oficjalne wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1892698560794515/

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami. Głównymi partnerami i sponsorami są: Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa w Gorlicach oraz Miasto Gorlice. Projekt współfinansowany jest przez miasto Gorlice.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

Share on twitter
Share on facebook