Na oczach córki dźgnął nożem swoją byłą żonę

17-latka zadzwoniła po pomoc. Jak informowała, jej ojciec dźgnął matkę nożem w okolice klatki piersiowej. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia ratunkowego oraz patrol policyjny. Dramat rozegrał się w poniedziałek, 13 maja w jednej z miejscowości gminy Uście Gorlickie (powiat gorlicki).

Renault2

Ranna kobieta została błyskawicznie przewieziona do szpitala w Gorlicach. Tam, udzielono jej pomoc medycznej. Jak informuje policja, życiu 51-latki nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Jej były mąż został w miejscu przestępstwa. Tam został zatrzymany przez policjantów. Był trzeźwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli liczne ślady oraz nóż, który miał być narzędziem zbrodni.

- W toku przesłuchania prokurator postawił mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa oraz znęcania się nad współdomownikami. Sąd  Rejonowy w Gorlicach przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa 57-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - informują gorliccy policjanci.

fot. ilustr. pixabay

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.