Prezes Sandecji Nowy Sącz nie wyklucza niespodzianki jeszcze w tym tygodniu!

W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej na stadionie przy Kilińskiego zaprezentowano nowego szkoleniowca zespołu seniorów. Został nim Tomasz Kafarski parafując umowę z sądeczanami na rok z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy (więcej tutaj).

wsb3

Na tej samej konferencji prezes klubu Tomasz Michałowski skierował w stronę dziennikarzy krótkie: „Być może w tym tygodniu będzie jeszcze jedna niespodzianka”.

Czy miał na myśli transfer napastnika? Być może. W kadrze zespołu pozostało bowiem dwóch nominalnych atakujących: 30-letni Maciej Korzym oraz młodziutki 19-letni Wiktor Nowak. Problem w tym, że obydwaj napastnicy w poprzednim sezonie nie nagrali się zbyt wiele. Zarówno Korzym oraz Nowak w rozgrywkach ekstraklasy nie zdobyli nawet gola. Nowak grał w czwartej lidze, z kolei popularny Korzeń" przez dłuższą część sezonu borykał się z kontuzjami notując ogółem 8 meczów w ekstraklasie i 3 w Pucharze Polski, gdzie zdobył 2 gole.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Jest licencja dla Sandecji. Klub zagra na stadionie w Niecieczy?

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.