Nowy trener Sandecji oficjalnie zaprezentowany!

Na dzisiejszej konferencji prasowej Sandecja Nowy Sącz zaprezentowała nowego szkoleniowca, który poprowadzi zespół w rozgrywkach Nice 1 ligi.

wsb3

Został nim 43-letni Tomasz Kafarski. W przeszłości nowy szkoleniowiec Sandecji był związany m.in. z Lechią Gdańsk, Cracovią i ostatnio z Górnikiem Łęczna, z którego został zwolniony. Łęcznian Kafarski prowadził w 17 meczach pierwszej ligi: 4 wygrał, 5 zremisował i 8 przegrał.

Tomasz Kafarski ma bardzo bogate doświadczenie, zdobyte zarówno w ekstraklasie jak i w pierwszej lidze. Zarząd klubu doszedł wspólnie do wniosku, że ten szkoleniowiec najlepiej poradzi sobie z zadaniami stojącymi przed zespołem w nadchodzącym sezonie. Przed nami wiele pracy, ale jestem przekonany, że nasz wybór jest dobry i spełni pan oczekiwania – powiedział prezes Sandecji Tomasz Michałowski.

Chcę budowy drużyny, która będzie grała na miarę oczekiwań. Mam nadzieję, że uda nam się pozbierać po spadku. Już w poprzednim sezonie miałem przyjemność prowadzić zespół po spadku i wiem jak trudno po czymś takim się pozbierać. Liczę na to, że uda nam się to w Nowym Sączu bardzo szybko. Celem na ten sezon jest spokojne utrzymanie, walka w każdym meczu o wygraną i atrakcyjny futbol – dopowiedział nowy trener sądeczan.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]