Prawdziwa petarda na scenie! Iza zachwyciła jury The Voice of Poland [film]

W sobotni wieczór mieliśmy okazję podziwiać występ Izabeli Szafrańskiej z Lipnicy Wielkiej w programie telewizyjnym The Voice of Poland. 25-latka rozpaliła scenę do czerwoności. 

wsb3

Iza wykonała piosenkę Jessie J. pt. ,,Flashlight". Bardzo szybko wszyscy członkowie jury odwrócili swoje fotele, sygnalizując tym samym, że chcą mieć lipniczankę w swoich drużynach. Nie brakło słów zachwytu nad jej silnym wokalem.

- Masz technikę absolutnie, totalnie gwiazdorską. To, jak prowadziłaś wokal, z jaką lekkością wydobywałaś wszystkie dźwięki - i te niskie, i te wysokie - perfekcja - mówił Michał Szpak.

- Co mnie urzekło najbardziej, to to z jaką swobodą nawigowałaś i operowałaś swoim głosem. Nie bałaś się zaryzykować i pobawić w wokalizy, bo było na to miejsce, więc wykorzystałaś je w stu procentach. Pokazałaś swoje umiejętności i nie było w ogóle wątpliwości w mojej głowie - dodał Grzegorz Hyży.

Jurorzy docenili także wygląd pięknej sądeczanki. 25-latka stwierdziła, że szanuje wszystkich mentorów, ale zdecydowała dołączyć do drużyny Michała Szpaka.

Całość jej występu obejrzeć można już na oficjalnej stronie The Voice of Poland oraz na YouTube.

O tym, co sądeczanka mówi o swoim udziale w telewizyjnym show pisaliśmy TUTAJ.

Gratulujemy Izie oszałamiającego występu i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w programie i nie tylko.

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.