Cztery gwiazdy chcą mieć Izę z Sądecczyzny po swojej stronie!

Cztery gwiazdy chcą mieć Izę z Sądecczyzny po swojej stronie!

Jak już zapowiadaliśmy, w sobotę o godzinie 20:05 warto zasiąść przed telewizorami i mocno trzymać kciuki. Wtedy to w programie The Voice of Poland na kanale TVP2 pojawi się Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej. Już teraz wiemy, że sądeczanka zachwyci jury i dostanie się do kolejnego etapu show.– Zdecydowałam się wziąć odział w programie The Voice of Poland, ponieważ było to jedno z moich największych marzeń. Ten program daje duże możliwości, przede wszystkim możliwość dotarcia do szerszej publiczności i współpracy z muzyczną branżą. Jest to dla mnie nowa sytuacja, gdyż tym razem próbuję swoich sił bez moich sióstr Gabrieli i Laury – zdradza w rozmowie z nami Iza.

W sieci już pojawiło się nagranie ,,przesłuchania w ciemno” – pierwszego etapu programu, podczas którego Iza piorunuje swoim mocnym głosem. 25-latka zaśpiewała piosenkę Jessie J. pt. Flashlight. Można zauważyć, że jej wykonanie zachwyca jury, ponieważ odwracają się wszystkie cztery fotele. Przypomnijmy, że obrócenie fotela w programie The Voice of Poland oznacza, że dany członek jury, a zarazem mentor i nauczyciel chce mieć występującego wokalistę w swojej drużynie.

– Na przesłuchaniach towarzyszyły mi ogromne emocje. Bardzo się stresowałam i czułam niepewność. Czasami stres potrafi przeszkodzić w wyrażaniu emocji i siebie, ale nie ukrywam, ze im dłużej jestem na scenie tym bardziej potrafię nad nim panować. To co obecnie dzieje się w moim życiu jest wspaniałą przygodą i polecam wszystkim spełniać swoje marzenia, walczyć o nie i się nie poddawać. Mamy jedno życie, a tak wiele możemy zrobić dla siebie i również dla innych – stwierdza Izabela Szafrańska.

#Voice360 ✌️

Przesłuchanie w Ciemno w 360‼️Na scenie Izabela Szafrańska w piosence #Flashlight Jessie J. Klikajcie i oglądajcie pod dowolnym kątem. 👁 🔍

Opublikowany przez The Voice of Poland TVP Czwartek, 4 października 2018

To, do czyjej drużyny trafi Iza jest na razie tajemnicą. Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać na odcinek z jej udziałem. Wtedy przekonamy się, jakiego mentora wybierze lipniczanka i co usłyszy od członków jury.

Izabelę Szafrańską oraz jej siostry Laurę i Gabrielę można było poznać w 2013 roku, kiedy to jako zespół El Saffron dostały się do finału programu „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Obecnie utalentowane dziewczyny nieustannie koncertują, a swoją muzyką podbijają świat.

Aktualnie przebywam w Stanach Zjednoczonych, ponieważ razem z siostrami ruszamy w trasę koncertową – zdradza Izabela. – Wystąpimy m.in: w Chicago, Nowym Jorku i Waszyngtonie. Niebawem wracam jednak na polska scenę muzyczna, a moje koncerty odbędą się w wielu zakątkach kraju.

Sądeczanie będą mogli na własne uszy przekonać się o muzycznym talencie 25-latki, gdyż już 19. października wystąpi w naszym mieście.

Przypomnijmy, że kilka dni temu było głośno również o Laurze Szafrańskiej. Siostra bliźniaczka Izabeli zdobyła cztery tytuły podczas konkursu Miss Polonia Illinois 2019, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Czytaj też:

DEBATA PREZYDENCKA Dobrego Tygodnika Sądeckiego i RTK . Oglądaj TERAZ!

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama