Powiat gorlicki. Bestialstwo totalne. Ktoś zawiązał psa i wyrzucił do śmieci. Zwierzę nie żyje

Powiat gorlicki. Bestialstwo totalne. Ktoś zawiązał psa i wyrzucił do śmieci. Zwierzę nie żyje

Lipinki, pies, powiat gorlicki, zwierze zmarło

Na cmentarzu w Lipinkach (powiat gorlicki) dokonano przerażającego odkrycia. Portal elipinki.pl informuje, że w kontenerze na śmieci znaleziono zawiązany worek a w nim ledwie żyjącego psa.

Portal przedstawia relację mieszkanki, która dokonała odkrycia. W momencie opowiadania tej historii trząsł się jej głos. Kobieta postanowiła odwiedzić groby bliskich. Przechodząc obok kontenera ustawionego przy wejściu usłyszała skomlenie. Początkowo nie zwróciła na to szczególnej uwagi, ale kiedy odgłosy zaczęły się powtarzać, zdecydowała się poinformować o wszystkim swojego teścia.

Ten zajrzał do kontenera i po długich poszukiwaniach wydobył spośród śmieci związany worek. W środku znajdował się ledwie żywy kundelek, który był tak osłabiony, że nie próbował nawet wydostać się z otwartego worka. Pies został natychmiast przetransportowany do Urzędu Gminy w Lipinkach a stamtąd zawieziony do lecznicy zwierząt w Gorlicach. W szczelnie związanym worku na dnie kontenera zwierzę przebywało przynajmniej od doby, a w nocy temperatura spadła poniżej zera. Pies był skrajnie wychłodzony i wycieńczony. Następnego dnia weterynarz zdecydował o uśpieniu zwierzęcia – czytamy na portalu elipinki.pl

Jak precyzują informatorzy, kundelek nie miał widocznych ran. Był już starszy i wszystko wskazuje na to, że ktoś w nieludzki sposób postanowił się go pozbyć.

Czytaj także: Nowy Sącz. Kierowca stracił przytomność na ulicy Nawojowskiej. Wyjątkowa relacja człowieka, który niósł pomoc

Fot: NIS Lipinek

Share on twitter
Share on facebook