Poważny wypadek w Dobrej. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala (zdjęcia)

Poważny wypadek w Dobrej. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala (zdjęcia)

Dobra, wypadek, dachowanie, OSP Dobra

Kilka chwil temu doszło do bardzo poważnego zdarzenia na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Dobra. Droga jest zablokowana. Policja organizuje objazd. Jedno z aut w wyniku dachowania zostało mocno uszkodzone. Niestety są też poszkodowani ludzie.

To nie pierwszy w ostatnich godzinach wypadek na terenie naszych okolic. Wczoraj popołudniu pisaliśmy o drogowym incydencie w Starym Sączu, gdzie zderzyły się dwa samochody marki Volkswagen. W wyniku poniesionych obrażeń jedna osoba trafiła do szpitala. Można o tym przeczytać – TUTAJ.

Jak informuje rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Ich stan zdrowia na ten moment nie jest znany.

Jak widać na opublikowanych poniżej zdjęciach (za nadesłanie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej) samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie. Poza strażakami z miejscowości, w której doszło do zdarzenia, na miejscu pojawili się także ratownicy Państwowej Straży Pożarnej. Potrzebne było też wsparcie policji i dwóch załóg pogotowia ratunkowego.

Czytaj także: To już pewne. Tylicz zyskuje status uzdrowiska. Szykuje się napływ turystów z całej Polski

Fot: OSPDobra

Share on twitter
Share on facebook