Popularny stand-uper Daniel Midas: „Cyganie z Limanowej zabronili mi przyjeżdżać do ich miasta”

Popularny stand-uper Daniel Midas: „Cyganie z Limanowej zabronili mi przyjeżdżać do ich miasta”

Daniel Midas, Cyganie, Limanowa, kontrowersje

Popularny polski stand-uper Daniel Midas oświadczył, że limanowscy Romowie zabronili mu przyjeżdżać ze stand-upem do ich miasta. Przyznał to w swoim komediowym programie. W momencie publikacji tego materiału program Daniela Midasa zajmuje 14. miejsce na karcie na czasie (platforma Youtube).

– Jeszcze pół roku temu był odcinek o Cyganach. I po nim Cyganie z Limanowej zabronili mi przyjeżdżać ze stand-upem do Limanowej – powiedział komik. Artysta stwierdził również, że Romowie zapowiedzieli sądowy pozew. – To pierwszy raz jest taka sytuacja, że ktoś na serio będzie mnie pozywał – mówi Daniel Midas.

„Zgrzyty” pomiędzy Midasem a limanowskimi Romami pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy Daniel Midas opublikował 23. odcinek swojego programu „Szopka dla reportera – Romowie”. Można go obejrzeć poniżej (UWAGA: informujemy, że materiał z platformy Youtube zawiera wulgaryzmy)

Sześć dni temu stand-uper wrócił w swoim odcinku do tematu limanowskich Romów, reakcji jakie od nich otrzymał i zapowiedzianego pozwu (14. miejsce na karcie na czasie). W programie komediowym „Sprawa dla stand-upera”, który publikujemy poniżej, opowiada o tym od 27 minuty.  (UWAGA: informujemy, że materiał z platformy Youtube zawiera wulgaryzmy)

Czytaj także: Sądecka Akademia Nauk Stosowanych otwiera sale wykładowe dla mieszkańców Sądecczyzny i okolic

Fot: Youtube/DanielMidas

Share on twitter
Share on facebook