Poważny wypadek na trasie Nowy Sącz – Czchów. Na miejscu LPR. Dwie osoby walczą o życie

Poważny wypadek na trasie Nowy Sącz – Czchów. Na miejscu LPR. Dwie osoby walczą o życie

Witowice Górne, wypadek, dwie osoby poszkodowane, LPR, karetka, policja, droga krajowa nr 87 zablokowana

W Witowicach Górnych na odcinku drogi krajowej nr 75 pomiędzy Nowym Sączem a Czchowem doszło do wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby. Walczą o życie. Na miejscu lądował helikopter LPR. Służby już trzecią godzinę pracują na miejscu. Droga przez dłuższy czas była zablokowana. Pojazd jest zniszczony.

Na ten moment wiadomo, że dachował samochód osobowy. Jedna osoba została zabrana helikopterem do szpitala. Druga trafiła do placówki karetką. Służby pracują na miejscu już trzecią godzinę. Zdarzenie potwierdza w rozmowie naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

– Zgłoszenie napłynęło o godzinie 23.01. Dachował samochód, którym podróżowały dwie osoby. Na miejsce wysłaliśmy dwie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczne nr 1 Nowy Sącz, OSP Łososina Dolna oraz OSP Rożnów. Jedna osoba została zabrana do szpitala karetką, druga helikopterem. Jesteśmy cały czas na miejscu, Policja prowadzi czynności wyjaśniające – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia od OSP Rożnów.

Czytaj także: Spacer śladami projektów Zenona Remiego [FILM]

Reklama