Potrącił kobietę i uciekł. Inny pieszy nie żyje. Świadkowie dwóch wypadków poszukiwani

Sądeccy policjanci poszukują świadków dwóch wypadków. Do jednego z nich doszło w ubiegłą sobotę. Potrącona kobieta trafiła do szpitala. Drugie zdarzenie niestety skończyło się tragicznie. Pieszy nie przeżył.

Sobotni wypadek miał miejsce około godziny 17. (15 grudnia) na oznakowanym przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Nawojowskiej i Pruszyńskiego w Nowym Sączu.

Jak informują policjanci, samochód nieustalonej marki potrącił na przejściu dla pieszych 49-letnią kobietę. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia, a poszkodowana trafiła do szpitala.

Każdy, kto ma jakieś informacje w tej sprawie powinien skontaktować się z sekretariatem Wydziału Kryminalnego pod numerem tel.: 18 442 41 51 (g. 7:30-15:30) lub z oficerem dyżurnym KMP – tel. 18 442 46 30 (czynny całą dobę).

Funkcjonariusze prowadzą także śledztwo w sprawie tragicznego wypadku z 18 maja tego roku. Wtedy to około godziny 8:20 kierujący samochodem marki Mercedes Benz śmiertelnie potrącił pieszego. Sytuacja miała miejsce w okolicy przejścia dla pieszych w pobliżu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu

Świadkowie tego zdarzenia oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem tel.: 18 442 42 57. Można też, jak w przypadku poprzedniej sprawy, zadzwonić do sekretariatu Wydziału Kryminalnego KMP lub do oficera dyżurnego.

Każda, nawet drobna informacja może pomóc w ustaleniu okoliczności wypadków. Funkcjonariusze obiecują pełną anonimowość.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.