Poszukiwania Jakuba i jego samochodu ciągle trwają. Cenna każda informacja

Poszukiwania Jakuba i jego samochodu ciągle trwają. Cenna każda informacja

Jakub Bocheński, samochód odnaleziony w Krakowie

Cztery dni temu Jakub wyszedł między godziną 12 a 13 z hotelu Hilton przy ulicy Dąbskiej 5 w Krakowie i już do niego nie wrócił. Policja sprawdza monitoring i szuka samochodu, którym 30-latek może się przemieszczać.

Zarówno rodzina, znajomi, jak i Policja proszą o pomoc w odnalezieniu 30-latka. Działacz społeczny i polityk z Nowego Sącza w momencie zaginięcia miał czarną bluzę z kapturem oraz jeansy. Jak zaznacza rodzina, Jakub był na szkoleniu. Wyszedł na lunch, zostawiając swoje rzeczy i już nie wrócił. Od tamtej pory bliscy nie mają z nim kontaktu, co wcześniej się nie zdarzało.

– Poszukiwania Kuby jak i jego samochodu ciągle trwają. Analiza wszystkich materiałów, nagrań z monitoringu wymaga niestety dużo czasu i dodatkowo miejsce zniknięcia Kuby było słabo ,,okamerowane”, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Wszystkie osoby z Policji robią naprawdę wszystko co się da, aby znaleźć Kubę. Sprawdzane jest każde zgłoszenie, każda poszlaka, a jest tego naprawdę dużo. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem ich zaangażowania i wsparcia, żeby wszystko zakończyło się dobrze – poinformował Maciej Bocheński, brat zaginionego.

Maciej prosi wszystkich, aby powstrzymali się przed wszelkimi negatywnymi komentarzami w kierunku funkcjonariuszy Policji, gdyż nie jest to czas i miejsce na takie zachowania. Brat apeluje, by zamiast tego przy okazji niedzieli i dnia wolnego baczniej zwracać uwagę na osoby, które mogą przypominać Kubę oraz przyglądać się samochodom. Sądeczanin może się poruszać Renault Megane Kombi o numerze rejestracyjnym: KNS 0453N. Informacje o zaginionym można przekazywać rodzinie i policji również anonimowo.

– Za wszystkie informacje i słowa wsparcia jakie spływają bezpośrednio do nas dziękuję z całego serca – podziękował Maciej, brat Jakuba.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910, 47-83-53-070 lub z numerem alarmowym 112.

Fot. Facebook/
KWP Kraków/
Jakub Bocheński 

 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama