Nadal trwają poszukiwania Jakuba Bocheńskiego

Nadal trwają poszukiwania Jakuba Bocheńskiego

Jakub Bocheński

Nadal trwają poszukiwania Jakuba Bocheńskiego. W sieci pojawiły się informacje, iż mężczyzna nawiązał kontakt z rodziną, jednak temu zaprzecza w rozmowie z naszą redakcją tata zaginionego.

– To nieprawdziwe informacje. Policja nadal prowadzi poszukiwania – mówi tata Jakuba.

– Nie potwierdzamy informacji o odnalezieniu zaginionego. Nadal prowadzimy poszukiwania mężczyzny – potwierdza naszej redakcji mł. asp. Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie (stan na godzinę 16.20).

Zarówno rodzina, jak i znajomi proszą o pomoc w odnalezieniu 30-latka. Działacz społeczny i polityk z Nowego Sącza był ostatnio widziany w czwartek, 22 września, między godziną 12 a 13 przy hotelu Hilton w Krakowie przy ulicy Dąbskiej 5. Miał wtedy na sobie czarną bluzę z kapturem oraz jeansy. Jak zaznacza rodzina, Jakub był na szkoleniu. Wyszedł na lunch, zostawiając swoje rzeczy i już nie wrócił. Był zdenerwowany. Od tamtej pory bliscy nie mają z nim kontaktu, co wcześniej się nie zdarzało.

– Sprawa została zgłoszona na Policję, również sami próbujemy nagłośnić sprawę. Kuba wyszedł w czwartek na chwilę na przerwę w trakcie lunchu podczas szkolenia firmowego i już się nie pojawił ponownie. Od tego momentu urwał się z nim kontakt – poinformował nas brat zaginionego Jakuba, Maciej.

Bocheński mógł poruszać się grafitowym Renault Megane combi o numerach rejestracyjnych: KNS0453N.

,,Pilna sprawa, poszukujemy naszego młodszego brata Jakuba Bocheńskiego. Jeśli ktokolwiek widział go od dnia 22.09 i miał z nim jakiś kontakt prośba o wiadomość lub telefon. Bardzo proszę o udostępnienie posta!” – apelują w mediach społecznościowych bracia polityka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910, 47-83-53-070 lub z numerem alarmowym 112.

Fot. KWP Kraków/
Facebook/
Jakub Bocheński

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama