Posłuchaj za darmo kompozycji Chopina, Szymanowskiego i Brahmsa!

Posłuchaj za darmo kompozycji Chopina, Szymanowskiego i Brahmsa!

We wtorek 14 sierpnia o godz. 19 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach odbędzie się koncert kameralny, zapowiedź Festiwalu i Mistrzowskich Kursów Muzycznych w Gorlicach Muzyka u podnóża Beskidów.

W trakcie imprezy widowni zaprezentują się wybitni artyści: Maria Machowska – skrzypaczka, koncertmistrz Filharmonii Narodowej w Warszawie, pianistka urodzona w mieście nad Ropą Mariola Cieniawa, która karierę solistyczną u boku znamienitych muzyków łączy z działalnością pedagogiczną w krakowskiej Akademii Muzycznej oraz Jacek Muzyk – pierwszy waltornista Buffalo Philharmonic Orchestra w USA, solista pojawiający się często na scenach sal koncertowych Europy, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej.

Koncert będzie ucztą dla melomanów, którzy cenią sobie kompozycje takich mistrzów jak Johannes Brahms, Karol Szymanowski czy Fryderyk Chopin.

Tegoroczny koncert organizuje Stowarzyszenie Klub Gorliczan przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Wejściówki można odebrać w Pawilonie Historii Miasta Gorlice, Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach, punktach informacji turystycznej w Starym i Nowym Sączu, a także przed samym koncertem w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach – informuje oficjalna strona internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.