Poseł Urszula Nowogórska: ,,ogromna radość i wdzięczność!”

Poseł Urszula Nowogórska: ,,ogromna radość i wdzięczność!”

Wszystko wskazuje, że poseł Urszula Nowogórska utrzyma mandat w okręgu 14. obejmującym powiaty: nowosądecki, gorlicki, limanowski, tatrzański, nowotarski i miasto Nowy Sącz. Koalicja Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni okazała się trzecią siłą w Polsce. Tak przynajmniej wynika z sondażowego wyniku exit poll.

– Ogromna radość i wdzięczność – tak komentuje na gorąco wyniki exit poll poseł Urszula Nowogórska z Limanowszczyzny, która była jedynką koalicyjnej listy, a należy od lat do PSL.

– Składam ogromne podziękowanie dla wszystkich, którzy na nas zagłosowali, wspierali nas, pomagali nam. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie spotkania w terenie, bo to wszystko było naprawdę bardzo ważne – dodaje w rozmowie z naszą redakcją.

Parlamentarzystka nie chce na razie dzielić skóry na niedźwiedziu i komentować tego, że prawdopodobnie to jej przypadnie ostatni mandat poselski w naszym okręgu.

– Zobaczymy. Ja na razie cieszę się z dobrego wyniku ,,Trzeciej Drogi”. Podchodzę do tego na spokojnie, czekam na oficjalne wyniki. Jestem ogromnie zbudowana frekwencją, ludzie rzeczywiście uwierzyli, że każdy głos ma bardzo dużą wartość.  Głosowanie, to największy przywilej demokracji. Cieszę się, że możemy uczestniczyć w wyborach. Za każdy głos dziękuję i bardzo się z niego cieszę – podsumowuje poseł Urszula Nowogórska.

Czytaj także: Znamy wyniki sondażu exit poll! PiS przed KO. Trzecia Droga na podium!

Fot. Urszula Nowogórska/ arch. NS