Poseł Andrzej Czerwiński: jest progres, z którego możemy być zadowoleni

- Jeśli chodzi o nasze rezultaty, 24% w poprzednich wyborach, teraz ponad 27%, to jest progres, z którego możemy być zadowoleni. Duże wsparcie koalicji tworzy nadzieję, na to, że w niedługiej przyszłości scena polityczna może się zmienić - komentował na gorąco poseł Czerwiński. 

wsb3

Przyznał, iż nastroje są w miarę dobre, ale Koalicja Obywatelska żałuje, iż PiS ma większość.  - Aczkolwiek wcześniejsze sondaże też uprzedzały nas, że tak może się zdarzyć - dodał.

Andrzej Czerwiński zaznaczył, iż Koalicja Obywatelska w naszym okręgu jest w dużo trudniejszej sytuacji niż gdzie indziej w Polsce.

- Wiemy, co znaczy PiS w naszym terenie. Ludzie go bardziej popierają niż przeciętny Polak, zwłaszcza mieszkańcy dużych miast. Ale możemy przypuszczać, że te optymistyczne informacje PiS-u, że będzie 9 mandatów, a może więcej, chyba się nie spełnią, bo matematyka mówi, iż będą mieć prawdopodobnie tutaj osiem mandatów.

Jesteśmy w sztabie wyborczym Koalicji Obywatelskiej. Pora poznać wyniki sondażu exit poll.

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Niedziela, 13 października 2019

Poseł stwierdził, iż po minie prezesa Kaczyńskiego, można wnioskować, że był bardzo niezadowolony z wyniku swojej partii.  - Powiedział wręcz, że musi wyciągnąć pewne konsekwencje, w stosunku do tego, co obiecywał, bo nie wszyscy to dobrze przyjęli - zaznaczył.

 

Nowy Sącz: Wieczór wyborczy w sztabie Koalicji Obywatelskiej - niepewność mieszana z satysfakcją

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.