Poradnia Vitberg zaprasza na osiem dni bezpłatnej fizykoterapii

Sądecka poradnia Vitberg zaprasza na zabiegi fizykoterapii. Bezpłatna ośmiodniowa terapia przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, zmagających się z codziennymi bólami kolan, kręgosłupa, szyi, stawów oraz mających problemy z metabolizmem.

Poradnia proponuje w swojej ofercie pięć planów terapii dla poszczególnych partii ciała: nóg, kolan, kręgosłupa, szyi i barku, a także bioder. Ponadto oferowane są również trzy programy:

  1. Program RS Oxy dla osób z zaburzeniami oddechowymi oraz mięśniowo-wydolnościowymi. Sam program zwiększa wydolność układu oddechowego, poprawia wentylację, dzięki czemu pacjent nie ma problemów z dusznością oraz chronicznym zmęczeniem.
  2. Program RS Neuro przeznaczony dla osób, skarżących się na przewlekły ból, brak koncentracji i zaburzenia zdolności kognitywnych. Pomaga on w rozluźnieniu napięcia w mięśniach i ograniczeniu bolesnych skurczy.

  3. Program RS Cardio dla osób z zaburzeniami sercowo-naczyniowymi. Powoduje poprawienie krążenia krwi i limfy poprzez zwiększenie drożności oraz elastyczności żył i tętnic.

Do każdej z wymienionych terapii oraz programów są oddzielnie przedstawione wskazania. 

Oprócz tego z każdym pacjentem, decydującym się na zabiegi, przeprowadzany jest wywiad lekarski. Ma on na celu ustalenie aktualnego stanu zdrowia pacjenta, który pomoże dobrać najlepszy z proponowanych programów i form terapii.

Rejestracja odbywa się bez skierowania i trwa od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -15 pod numerem telefonu: 512-595-574. Natomiast wszelkie szczegółowe informacje odnośnie leczenia można odnaleźć TUTAJ.

Siedziba nowosądeckiej Poradni Vitberg mieści się na ulicy Borelowskiego 22.

Po ukończenia nieodpłatnej terapii jest możliwość zakupu aparatu bazowego wraz z poszczególnymi modułami.

Vitberg Recovery System (z ang. recovery – zdrowienie, regeneracja), jest to urządzenie medyczne zaprojektowane do rehabilitacji lub profilaktyki kluczowych dla jakości i długości życia obszarów objawowych występujących w przebiegu ciężkich schorzeń, w tym np. w chorobie koronawirusowej – COVID-19.

Czytaj też:

  1. Jacek Sikora, prezes firmy Vitberg: wyznaczamy nowy kierunek – zdrowi.

  2. W sądeckim Vitbergu popłynęły łzy.

  3. Vitberg inwestuje 100 milionów w szpital, tężnie solankowe i totalną metamorfozę fragmentu Nowego Sącza.

fot. Poradnia Vitberg

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.