Poprad Muszyna w finałach Pucharu Polski MPZN

Bardzo dobrze spisała się drużyna Popradu Muszyna wygrywając mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu MZPN, na zawsze trudnym terenie  w Bochni – z BKS.


BKS Bochnia – Poprad Muszyna 0:3 (0:1)

0:1 Szczepanik 18, 0:2 Korzym 50, 0:3 Podgórniak 73.
BKS: Karmazin, Chlebek, Janicki, Świętek, Rachwalski, Ulas, Rybak, Musiał, Lando, Browne, Tabor.
Poprad: D. Bomba: G. Baran, Szczepnik, Matras, Podgórniak, Stróżyk (65 Dyląg), D. Bomba (46 S. Szczepański), Gruca, Janik (65 Szeliga), Orzechowski, Korzym (70 Kuzera).

Od początku mecz był pod naszą kontrolą – mówi trener MKS Poprad Robert Kubiela. – W pierwszej połowie gospodarze twardo się bronili stąd padł tylko jeden gol. Po drugim straconym zaatakowali nas, ale to przyniosło trzecią bramkę dla Popradu. Tak naprawdę to przy lepszej skuteczności wynik mógł być bardziej okazały. Stuprocentowych okazji nie wykorzystali Kuzera, Gruca, który nie trafił do pustej bramki, czy Szczepański. Cieszymy się z wygranej, ale teraz przed nami mecz ligowy na szczycie z Unią w Tarnowie i na tym się skupiamy.

W drugim półfinale Wieczysta w Krakowie pokonała Glinik Gorlice 8-2 (6-0).
Finał zostanie rozegrany 16 czerwca.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.