Politycy PiS pytają prezesa STBS co się stało z dziurą

Politycy PiS pytają prezesa STBS co się stało z dziurą

Na konferencji prasowej, na którą politycy PiS zaprosili dziś dziennikarzy na nowosądecki rynek padły słowa podziękowań, apel o głosowanie na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych i seria pytań do prezesa STBS – bez szans na odpowiedzi.

Iwona Mularczyk dziękowała mieszkańcom miasta za spotkania, które wypełniły kampanię wyborczą i prosiła o zaufanie dla partii, którą reprezentuje a Ewa Stasiak Kubacka zwróciła się do obecnego na rynku prezesa STBS Jacka Żelasko z serią pytań odnośnie realizowanej przez tę miejską spółkę inwestycji. Choć Jacek Żelasko wysłuchał pytań, na  odpowiedzi nie dano mu szansy podczas konferencji.

Gratulujemy oddania przez pięć lat jednego bloku mieszkalnego – wybrzmiało podczas spotkania.

Byłoby więcej, gdyby STBS był w lepszej kondycji na początku tej kadencji – zaczął Żelasko, ale zanim skończył, posypała się seria kolejnych pytań: co się stało z wykopaną w ziemi dziurą pod budowę, jakie wynagrodzenie wypłacono firmie BlackBird za projekty budynków i za wykonanie wykopu, ile będzie kosztować demontaż ogrodzenia…

Żelasko bez dostępu do mikrofonu nie dostał szansy na wysłuchanie. Zwróciliśmy się więc do niego z prośbą o przesłanie odpowiedzi na zadane podczas konferencji pytania. Obiecano nam, że dotrą na redakcyjną skrzynkę mailową jeszcze przed ciszą wyborczą. Czekamy.

Nagrania z konferencji możesz wysłuchać poniżej:

zdjęcia: Adrian Maraś

 

Czytaj też:

Konfrontacja w nowosądeckim ratuszu. Służbowym busem po banery konkurencji

Reklama