Policja poszukuje świadków wypadku w Trzetrzewinie

Policja poszukuje świadków wypadku w Trzetrzewinie

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 18 sierpnia na drodze krajowej nr 28 w Trzetrzewinie. W wyniku zdarzenia ucierpiał motocyklista, znany sądecki tatuażysta. Mężczyzna jest w ciężkim stanie i przebywa w szpitalu w Krakowie, gdzie został przetransportowany śmigłowcem LPR.

Do wypadku doszło około godziny 17.30.

– Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renualt, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi krajowej, zdarzył się z kierującym motocyklem Yamaha, jadącym na wprost od strony Limanowej w kierunku Nowego Sącza. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem – informuje asp. szt. mgr Barbara Leśniak z KMP w Nowym Sączu.

Wszelkie dodatkowe informacje w tej sprawie, pozwolą ustalić dokładny przebieg zdarzenia i wyjaśnić przyczyny wypadku. Sądeccy policjanci poszukują osób, które mogły widzieć sytuację. Próbują dotrzeć zwłaszcza do ludzi, ktorzy jechali za samochodem marki Renault, oraz tych, którzy udzielali pomocy rannemu.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt
z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 64 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

Obecnie prowadzona jest akcja, która ma na celu zbiórkę pieniędzy na pomoc dla poszkodowanego Wojtka. Włącza się w nią coraz szersze grono osób i instytucji. O tym przeczytasz TUTAJ.

Sami również postanowiliśmy wesprzeć akcję i przekazaliśmy na licytację koszulkę z autografem Krzysztofa  „Igły” Ignaczaka – AUKCJA.

fot. ilustr. KMP Nowy Sącz

Trzetrzewina: wypadek pod kościołem. Ciężko ranny motocyklista

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama