Potrzebna potężna moc ludzkich serc! Akcja dla motocyklisty poszkodowanego w wypadku w Trzetrzewinie

W sobotę w Trzetrzewinie koło Nowego Sącza doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty. Śmigłowiec LPR, który przybył na miejsce zdarzenia przetransportował ciężko rannego mężczyznę do szpitala w Krakowie. Lekarze walczą o jego życie. Wojtek jest w ciężkim stanie, ale nauczeni przykładem Tomka Brzeskiego wiemy, że z tego typu tragedii można wyjść zwycięsko... Przyjaciele zorganizowali dla Wojciecha akcję pomocową. Dołącz do niej i pomóż ratować jego życie.

Renault2

Aby wesprzeć inicjatywę, można wziąć udział w zorganizowanej przez bliskich motocyklisty licytacji Voucherów, wpłacać pieniądze na konto w portalu zrzutka, lub podarować coś na licytację.

  • Licytacja Voucherów na tatuaż i nie tylko... rozpoczęła się 19 sierpnia i potrwa do niedzieli 26 sierpnia.
  • Po zakończeniu licytacji będzie można cały czas pomagać  TUTAJ.
  • Istnieje również możliwość podarowania czegoś na licytację

"Wojtek miał poważny wypadek dlatego ruszyliśmy z pomocą i zbieramy pieniądze na jego leczenie. Pokażmy naszą siłę i solidarność. Nawet najmniejsza pomoc ma wielkie znaczenie. Dzięki wielkie za pomoc! Wojtek na nas liczy!" - piszą organizatorzy akcji

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz tutaj:

Trzetrzewina: wypadek pod kościołem. Ciężko ranny motocyklista

 

 

 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.