Podejrzany o morderstwo Łukasz W. z Nowego Sącza chciał zabić swoją dziewczynę i dziecko?

Kilka dni temu pisaliśmy o nowosądeczaninie Łukaszu W., który jest podejrzany o zamordowanie 35-letniego Marcina K. Szuka go cała Polska. Pracownicy biura ,,Detektyw Weremczuk & Wspólnicy” dotarli do akt sprawy ze Szkocji, z których wynika, iż mężczyzna ma za sobą przeszłość kryminalną. Co więcej, miał być pod stałą opieką medyczną, w związku ze stanem olbrzymiego pobudzenia.

Jak wyjaśniają detektywi, w opinii lekarzy osoba funkcjonująca w takim stanie może być bardzo groźna i zaatakować bez konkretnego powodu.

– Szok! Łukasz W. chciał zabić swoją dziewczynę i ich dziecko! Detektyw Weremczuk & Wspólnicy uzyskał akta sprawy ze Szkocji. Są tak przerażające, że nie będziemy ich publikować w całości. Poszukiwany wybił m.in. matce swojego dziecka przednie zęby. Chciał użyć noża! Udostępniajcie! Musimy go ująć zanim znowu komuś stanie się krzywda… – apelują detektywi.

Jak ustalili, nowosądeczanin kilka dni po zabójstwie Marcina K. chciał przekroczyć wschodnią granicę Polski, jednak został cofnięty. Nie wiadomo, co było powodem takiej decyzji służb oraz czemu wówczas nie został zatrzymany. Łukasz W. wcześniej przebywał w Szkocji, a od około roku podróżuje po Polsce, o czym informował na Facebooku.

Wcześniejsza publikacja —> [CAŁA POLSKA SZUKA ŁUKASZA W. Z NOWEGO SĄCZA. CO GO ŁĄCZY Z MORDERSTWEM 35-LETNIEGO MARCINA?]

Tragiczne spotkanie 

Do dramatycznego zdarzenia doszło 5 grudnia około godziny 18. w bramie jednej z kamienic w centrum Siedlec znaleziono martwego Marcina K., który zginął od wielokrotnego uderzenia w okolice głowy. Nieoficjalnie mówi się, iż nowosądeczanin miał się z nim pokłócić w pobliżu sklepu. Wizerunek 23-latka z Nowego Sącza zarejestrowały kamery sklepowe oraz miejski monitoring. Na jednym z ujęć widać jak nowosądeczanin kradnie alkohol. Według jednej z teorii detektywów, do morderstwa mogło dojść na tle rabunkowym.

Kontynuacja tematu pod filmem. 

Opublikowany przez Znajdź zabójcę Wtorek, 18 grudnia 2018

– W związku z tą sprawą poszukujemy 23-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który być może jako ostatni miał kontakt z ofiarą albo posiada istotne informacje związane z przebiegiem całego zdarzenia – mówiła dla TVP3 kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy KMP Siedlce.

Za wskazanie miejsca pobytu mężczyzny wyznaczono nagrodę o wysokości 5 tysięcy złotych.  Informacje można przekazywać pod nr tel. policji w Siedlcach 25-643-23-60 lub na 112. Można również się skontaktować z biurem detektywistycznym nr 516 997 000. 

Fot./ Źródło/ Detektyw Wermczuk&Wspólnicy 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.