Pijany kierowca przeszedł przez Poprad i uciekał boso ponad trzy kilometry przed policjantami

Pijany kierowca został zatrzymany przez mieszkańców powiatu nowosądeckiego między Barcicami, a Rytrem. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (21 grudnia). Na miejsce została wezwana Policja. Kiedy nadjeżdżał radiowóz, mężczyzna wpadł w popłoch i zaczął uciekać.

wsb3

- O godz.19:30 zostaliśmy wezwani do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna został obywatelsko zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu na granicy Barcic i Rytra - relacjonują strażacy OSP Barcice. Pijany kierowca dobiegł do brzegu Popradu, ściągnął buty i przeszedł przez rzekę, po czym uciekał boso około trzy kilometry. Ślad za nim urwał się w okolicach mostu w Barcicach.

W działaniach udział brał zastęp z JRG 2 PSP z Nowego Sącza, dwa zastępy strażaków z OSP Barcice, OSP Rytro oraz funkcjonariusze Policji. Po około dwóch godzinach poszukiwań służby zakończyły swoje działania. Mężczyzny nie udało się odnaleźć. Sprawę bada sądecka Policja.

Fot. OSP Rytro

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.