Cała Polska szuka Łukasza W. z Nowego Sącza. Co go łączy z morderstwem 35-letniego Marcina?

Cała Polska szuka 23-latka z Nowego Sącza, który jest podejrzany o zabójstwo 35-letniego Marcina K. Dramat wydarzył się 5 grudnia około godziny 18 w bramie jednej z kamienic w centrum Siedlec. Co ciekawe, poszukiwany mężczyzna jest cały czas aktywny na portalu społecznościowym Facebook. Jak sprawdziliśmy, dzisiaj (20 grudnia) w południe opublikował materiał z You Tube. Z jego profilu można się m.in. dowiedzieć, iż uczęszczał do Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu. Jak udało nam się dowiedzieć, został z niej wydalony po roku. 

– Poszukiwany Łukasz W. podejrzany o bestialskie zabójstwo może zaatakować ponownie! Mężczyzna uczył się sztuk walki MMA i Krav Maga. Odbył szkolenie wojskowe i doskonale posługuje się nożem! Często zmienia ubiór, wizerunek i przemieszcza się po Polsce. Prosimy o udostępnianie wizerunku poszukiwanego i informowanie nas o jego aktualnym miejscu pobytu! – apelują pracownicy biura o nazwie ,,Detektyw Weremczuk & Wspólnicy”, którzy utworzyli w tym celu specjalny profil na Facebooku o nazwie ,,Znajdź zabójcę”.

Aktualizacja —>TUTAJ

Detektywi dodają, iż mężczyzna rzekomo mógł mieć coś wspólnego z innymi zdarzeniami kryminalnymi na terenie Polski. Wcześniej przebywał w Szkocji, a od około roku podróżuje po Polsce, o czym informował na Facebooku. Za wskazanie jego miejsca pobytu wyznaczono nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych.

21 listopada opublikował niepokojący wpis.

5 grudnia 

Było około godziny 18. kiedy znaleziono martwego Marcina K. z Siedlec, który zginął od wielokrotnego uderzenia w okolice głowy. Nieoficjalnie mówi się, iż nowosądeczanin miał się z nim kłócić w pobliżu sklepu.

– W związku z tą sprawą poszukujemy 23-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który być może jako ostatni miał kontakt z ofiarą albo posiada istotne informacje związane z przebiegiem całego zdarzenia – mówiła dla TVP3 kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy KMP Siedlce.

Wizerunek 23-latka z Nowego Sącza zarejestrowały kamery sklepowe oraz miejski monitoring. Na jednym z ujęć widać jak nowosądeczanin kradnie alkohol. Według jednej z teorii detektywów, do morderstwa mogło dojść na tle rabunkowym.

Rodzina wyznaczyła nagrodę za wskazanie miejsca pobytu mężczyzny. Informacje można przekazywać pod nr tel. policji w Siedlcach 25-643-23-60 lub na 112.

UWAGA!!! Poszukiwany Łukasz W. podejrzany o bestialskie zabójstwo może zaatakować ponownie! Mężczyzna uczył się sztuk walki MMA i Krav Maga. Odbył szkolenie wojskowe i doskonale posługuje się nożem! Często zmienia ubiór, wizerunek i przemieszcza się po Polsce. Może próbować dostać się do Wielkiej Brytanii. Prosimy o udostępnianie wizerunku poszukiwanego i informowanie nas o jego aktualnym miejscu pobytu! #poszukiwany #zabójca #siedlce #warszawa #detektyw #rzeszów #nowysącz

Opublikowany przez Znajdź zabójcę Wtorek, 18 grudnia 2018

Opublikowany przez Znajdź zabójcę Wtorek, 18 grudnia 2018

Fot. KMP Siedlce, screen biuro detektywistyczne/
Detektyw Weremczuk & Wspólnicy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.