Podaj Dalej. Nowy teledysk sądeckiego rapera i radiowca

Podaj Dalej. Nowy teledysk sądeckiego rapera i radiowca

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszego teledysku sądeckiego rapera Christophorosa777, prywatnie dziennikarza sportowego radia RDN Nowy Sącz Krzysztofa Niedzielana.

– Dla mnie to ogromna radość, osiągnięcie kolejnego celu. Mam dużą satysfakcję, bo udało się zrealizować pomysł. To miał być teledysk nie monotonny, lecz z historią, przesłaniem. Dzięki owocnej współpracy ze StudioFront udało się to osiągnąć – mówi Krzysztof Niedzielan.
W teledysku kręconym na sądeckim ulicach, osiedlach, dworcu PKP, oprócz samego Krzysztofa, pojawili się także inni dziennikarze RDN.
„Podaj Dalej” niesie przesłanie dotyczące przekazywania dobra i pozytywnych wartości innym ludziom.
– Podaj dalej, bracie, daj nam tlen, podaj dalej siostro, nie chodzi tu o fejm. Podaj dalej mocno, wspieraj nas, podaj dalej, dobro idzie dalej w świat – rapuje Krzysztof.
– Podaj dalej! ma świetny teledysk. Dziękuję Pawłowi i Maćkowi za świetną robotę przy kręceniu scen i montażu. Dziękuję Kamilowi, Marcie, Tomkowi, Kasi, Marysi, Piotrkowi, Radkowi (RDK), Magdzie i Lucynie za udział i zaangażowanie przy nagraniach.
Muzykę napisał inny muzyk z Nowego Sącza, Kamil Kamiński, bardziej znany pod pseudonimem Keyteepee.
Krzysztof Niedzielan pochodzi z Cieszyna. Pracuje jako dziennikarz sportowy w rozgłośni RDN a po godzinach, jak sam mówi, „bawi się w muzykę”.
-Trwa to już niemal od 10 lat. Moim zdaniem rap to coś więcej, niż tylko rymowana gadka. Rap to prawdziwa i piękna muzyka, która niesie za sobą wartościowe treści – uważa Niedzielan.

Więcej utworów rapera można znaleźć TUTAJ a poniżej teledysk do utworu „Podaj dalej”:

Fot. Z arch. K. Niedzielana. 

Share on twitter
Share on facebook