Po 22 latach służby asp. sztab. Andrzej Młynarczyk pożegnał się z Policją

Po 22 latach służby asp. sztab. Andrzej Młynarczyk pożegnał się z Policją

asp. sztab. Andrzej Młynarczyk, Tymbark

Aspirant sztabowy Andrzej Młynarczyk od 1999 roku był związany z limanowską komendą. Przez ostatnie lata szefował w komisariacie w Tymbarku. Po 22 latach służby przeszedł na emeryturę.

W związku z tym odbyły się uroczystości pożegnalne przechodzącego na emeryturę funkcjonariusza. Policjant otrzymał gro podziękowań za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym komisariatem  i profesjonalizm m.in.: od Komendanta Powiatowej Policji w Limanowej podinspektora Tomasza Florka, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej młodszego inspektora Krzysztofa Chochlińskiego, Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w KPP w Limanowej aspiranta sztabowego Bogdana Obrzuta oraz współpracowników.

Aspirant sztabowy Andrzej Młynarczyk służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku i od samego początku związany był z limanowską komendą. Rok później rozpoczął pracę w pionie kryminalnym. W 2017 roku mianowano go Zastępcą Komendanta Komisariatu w Tymbarku, a w sierpniu 2020 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tymbarku.

,,Funkcjonariusz przez wiele lat był również Zastępcą Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej. Został odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” – informuje asp. Jolanta Batko, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tymbarku.

Czytaj także: Pamiątki i pustka. Śmierci Matyldy przygląda się koroner

 

Źródło fot. KPP Limanowa 

 

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama