Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Trwają zgłoszenia!

Stowarzyszenie dla Miasta organizuje kolejną edycję wyjątkowego plebiscytu, który wyłoni sportowca związanego z Sądecczyzną i cieszącego się największą popularnością wśród kibiców. Start kolejnej odsłony konkursu ogłosił prezes stowarzyszenia, Tomasz Michałowski.

wsb3

Zgodnie z tradycją - na początek organizatorzy zbierają zgłoszenia kandydatów do tytułu. W tym roku wprowadzono ograniczenie wiekowe dla sportowców: muszą oni mieć co najmniej 15 lat w chwili zgłoszenia. Kandydatury są zbierane do 31 grudnia, a można je przesyłać na adres mailowy stowarzyszenia: [email protected]. Zgodnie z procedurami trzeba podać nie tylko imię i nazwisko, ale także listę wszystkich osiągnięć z 2019 roku.

Pierwszy etap głosowania potrwa od 3 do 19 stycznia. Wówczas kibice będą mogli głosować na wszystkie kandydatury zaakceptowane przez kapitułę. Dzień po zakończeniu tej fazy rozpocznie się finałowe głosowanie na najlepszych 10 lub 15 sportowców. Ten etap potrwa dokładnie 11 dni, a najpopularniejszych sportowców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się na początku 2020 roku.

Fot. Materiały Stowarzyszenia dla Miasta

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.