Plebiscyt "Kultura Nowy Sącz" - pochwal się swoją twórczością!

Stowarzyszenie "Dobre" we współpracy z "Dobrym Tygodnikiem Sądeckim" i Fundacją Horyzont 360, organizuje plebiscyt "Kultura Nowy Sącz", którego celem jest promocja artystów i działaczy kultury w mieście. To okazja dla nich do zaprezentowania swojej twórczości.

PROTEUSSMARZ

- Zachęcamy artystów z Nowego Sącza, aby spośród swoich prac wybrali jedną, którą chcą się pochwalić i pokazali ją w naszym plebiscycie, wysyłając zgłoszenie. Projekt "Kultura Nowy Sącz" skierowany jest również do tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką. Oni również mogą wziąć w nim udział - zachęcają organizatorzy.

Nadesłane prace będą oceniane w pięciu kategoriach:

a) utwór muzyczny;

b) fotografia;

c) malarstwo;

d) rękodzieło;

e) występ artystyczny.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w plebiscycie dostępny jest tutaj. Należy go wypełnić, zeskanować, a następnie wysłać wraz z gotową pracą autorską na adres e-mailowy: [email protected]  lub [email protected] w tytule e-maila wpisując hasło Plebiscyt Kultura Nowy Sącz.

Regulamin plebiscytu "Kultura Nowy Sącz" dostępny jest tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.