Piwniczna. Samochód dachował. W aucie była kobieta i dziecko

Piwniczna. Samochód dachował. W aucie była kobieta i dziecko

Piwniczna, dachowanie

Wczoraj (6 września 2022) na ul. Zagrody w Piwnicznej-Zdroju dachował samochód marki Toyota. W aucie przebywały dwie osoby: kobieta i dziecko.

Do zdarzenia doszło o godz. godz. 14.30. Na miejsce wysłano jednostki JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Piwniczna. W akcji brał także udział patrol policji oraz karetka pogotowia ratunkowego. Na ten moment nie określono przyczyny dachowania samochodu. Osoby poszkodowane zostały pod opieką pogotowia ratunkowego i po przebadaniu pozostały na miejscu. Nie zachodziła konieczność transportu do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut ruch drogowy odbywał się wahadłowo.

Ostatniej doby miało miejsce więcej zdarzeń. Strażacy musieli interweniować między innymi w Biczycach, gdzie gaszono pożar nieużytków. Podjęli także działania w Brzeznej, gdzie samochód wypadł z drogi.

W ostatnich dniach odnotowujemy coraz więcej drogowych wypadków lub kolizji. W Cieniawie kierowca zderzył się z paletami wypełnionymi kostką brukową o czym pisaliśmy TUTAJ. Z kolei w Łyczance (gmina Łososina Dolna) prowadząca samochód kobieta straciła kontrolę nad pojazdem, wypadła z drogi i zatrzymała się w pobliskim potoku. Wspominaliśmy o tym TUTAJ.

Fot. PSP Nowy Sącz / gov.pl

Czytaj także: Druhowie OSP Gołkowice Górne już od stu lat spieszą z pomocą

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.