Łyczanka. Samochód wypadł z drogi, kobieta w szpitalu

Łyczanka. Samochód wypadł z drogi, kobieta w szpitalu

Łyczanka, wypadek, PSP Nowy Sącz

Wczoraj (5 września 2022) w Łyczance na terenie gminy Łososina Dolna doszło do groźnego zdarzenia. Samochód osobowy wypadł z drogi. Prowadząca auto kobieta uskarżała się na ból klatki piersiowej oraz nogi. Trafiła do szpitala.

Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu otrzymała zgłoszenie w godzinach popołudniowych. Na miejsce wysłano zastępy nowosądeckiego JRG nr 1 oraz OSP Tęgoborze. Samochód marki Seat Ibiza wypadł z drogi i zatrzymał się w oddalonym o dziesięć metrów potoku. Podróżującej osobie szybko udzielono pomocy. Dolegliwości były na tyle duże, że prowadząca auto kobieta musiała trafić do szpitala.

– Na miejsce wysłaliśmy dwa wozy, łącznie dziesięciu strażaków. Byli też policjanci. Samochód wypadł z drogi. Kobieta samodzielnie opuściła pojazd. Została jej udzielona natychmiastowa pomoc. Z racji, że uskarżała się na ból klatki piersiowej oraz lewej nogi, pogotowie ratunkowe podjęło decyzję o przetransportowaniu kobiety do szpitala. Dowódca zlecił kontrolę pojazdu pod względem pożarowym, ale w tym zakresie zagrożenia nie stwierdzono. Zabezpieczyliśmy miejsce wypadku. Nasze działania trwały około godziny – mówi w rozmowie z portalem DTS24 rzecznik PSP Nowy Sącz Marian Marszałek.

Fot. PSP Nowy Sącz / gov.pl

Czytaj także: Barcice. Festiwal Pannonica zakończony. Była moc energii i uśmiechu (fotorelacja)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama