PILNE! Potrzebny materiał od którego zależy zdrowie i życie ludzi #WspieramBiznesZDomu

Setki ludzi mogą zachować miejsca pracy i bezpiecznie przetrwać trudny czas epidemii.  Ponad 20 szwalni zlokalizowanych w różnych miejscach kraju może pracować produkując maski – towar, który dziś jest na wagę zdrowia i życia Polaków. Z prośbą o pomoc w uruchomieniu produkcji masek ochronnych w tych szwalniach zwrócił się w ramach kampanii #WspieramBiznesZDomu Igor Klaja, twórca firmy 4F. Patronem medialnym kampanii jest “Dobry Tygodnik Sądecki”.

Ponad 20 zakładów czeka w gotowości… Już dzisiaj można byłoby zaczynać pracę i szyć maseczki ochronne. Nie mamy niestety i nie możemy znaleźć materiału. Chodzi o materiał  potrzebny do wykonania warstwy środkowej w maseczce. Jest to włóknina polipropylenowa typu PP Meltblown 0,175m 25 g/m2 – wyjaśnia Igor Klaja.

Ktokolwiek może pomóc w dotarciu do producenta takiego materiału, podpowiedzieć gdzie można się weń zaopatrzyć – prosimy o kontakt. Wszystkich prosimy o to, aby komunikat podać dalej w świat…

RATUJMY RAZEM POLSKI BIZNES

 Ja #WspieramBiznesZDomu

 Ty też możesz!

BONUS:

Dla wszystkich przedsiębiorców – małych i dużych – darmowy webinar w ramach kampanii i porcja ratunkowej wiedzy od  Arka Skuzy, jednego z 50 najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce według magazynu „Brief”. Prelegent współpracuje z firmami w obszarze go-to-market strategy oraz product-market fit. Dzieli się w Polsce i USA swoim doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu innowacyjnych produktów, pozyskiwaniu dla nich finansowania i wprowadzania ich na rynek.  Współpracował m.in. z K2, Shell, IKEA, Bayer, Benefit Systems, Zestful, Modoma, UberPasscodes, Roche, Profsa, EV Fleet. 

Jak działa Biznes w USA podczas kryzysu?

Jak biznes w USA radzi sobie z kryzysem. Arek Skuza prosto z Dallas opowie o aktualnej sytuacji.

Opublikowany przez Biznes Misja Środa, 1 kwietnia 2020

 

Czytaj też:

DTS poleca! Strateg biznesu podpowiada jak przetrwać trudny czas. Drugi webinar kampanii #WspieramBiznesZDomu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.