Pilne! Piłkarz przenosi się z Katowic do Sandecji!

Jak poinformowała oficjalna strona Sandecji Nowy Sącz po rocznym pobycie w Rozwoju Katowice do Nowego Sącza wraca obrońca Michał Szeliga. 22-letni obrońca był wypożyczony do drugoligowego Rozwoju Katowice.

WSB2020

Na Śląsku brat Bartosza, zawodnika Bruk-Bet Termalicy pokazał się z bardzo dobrej strony. Na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce zanotował 26 występów (24 w pierwszym składzie) i zdobył dwa gole.

Warto dodać, że były to bardzo cenne trafienia w obydwu przypadkach dające Rozwojowi zwycięstwa: po 2:1 z Legionovią Legionowo i MKS Kluczbork.

- Cieszymy się, że Michał wraca do naszego klubu. Założeniem wypożyczenia było to, aby zawodnik zyskał doświadczenie, a także podniósł swoje umiejętności. Udało się to osiągnąć, tak więc postanowiliśmy, że do nowego sezonu będzie się on przygotowywał wraz z resztą naszej drużyny – powiedział prezes Sandecji Tomasz Michałowski w wypowiedzi dla oficjalnej klubowej witryny.

W poniedziałek 18 czerwca piłkarze Sandecji Nowy Sącz stawią się na pierwszym wspólnym treningu w letnim okresie przygotowawczym.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Rozwoj.info.pl

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.