Kto wygra IV ligę? Barciczanka najbliżej: Musimy zrobić swoje

Do zakończenia sezonu w czwartej lidze grupy małopolskiej wschodniej pozostała ostatnia kolejka, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.

wsb3

Tymczasem w grze o awans do barażowego dwumeczu, którego stawką jest promocja do trzeciej ligi, pozostają trzy zespoły.

Mowa o Sandecji II Nowy Sącz, Barciczance Barcice oraz Limanovii Limanowa. Pierwsi mają na koncie 56 punktów, drudzy 55, zaś trzeci 53. Biorąc pod uwagę fakt, że sądeczanie zapewne stracą trzy punkty (grozi im walkower za mecz z Popradem Rytro 1:0, gdy w Sandecji zagrał piłkarz mający pauzować za kartki przyp. red.) na czoło wysuwa się Barciczanka. Ekipa Tomasza Szczepańskiego swój ostatni mecz w tym sezonie rozegra przeciwko wspomnianemu Popradowi w Rytrze i nie musi oglądać się na wyniki przeciwników.

- Nie patrzymy na innych. Po prostu musimy wygrać. Szkoda, że nic nie jest jeszcze pewne, zbyt głupio potraciliśmy bowiem punkty w trakcie rozgrywek, ale co zrobić – mówi trener Szczepański.

30 kolejka rozgrywek IV ligi grupy małopolskiej wschodniej – mecze w sobotę o godz. 17.

KS Tymbark - Bocheński KS; Limanovia Limanowa - Poprad Muszyna; Wolania Wola Rzędzińska - Olimpia Pisarzowa; Lubań Maniowy - Sandecja II Nowy Sącz; MLKS Żabno - Glinik Gorlice; Poprad Rytro - Barciczanka Barcice; Tuchovia Tuchów - GKS Drwinia; Watra Białka Tatrzańska - Tarnovia Tarnów.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.