Mundial 2018 w Rosji. Będą kibicować na płycie rynku!

Jak informuje oficjalna strona internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach tamtejszych kibiców piłkarskich czeka nie lada atrakcja.

wsb3

14 czerwca w Moskwie rozpocznie się wielkie piłkarskie święto – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, na których wystąpi również reprezentacja Polski, jednak z 32, którym udało się zakwalifikować na turniej.

Już wiadomo, że m.in. mecze Polaków będzie można śledzić w specjalnej strefie na gorlickim Rynku!

- W przygotowywanej strefie będzie można zobaczyć wszystkie mecze Mistrzostw Świata, a – co ważne – mecze polskiej reprezentacji obejrzymy na dużym ekranie, o wysokiej rozdzielczości i jakości obrazu! Nasza strefa to nie tylko transmisje, to także mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, a w szczególności tych najmłodszych kibiców. Będzie mini-boisko, gry, zabawy, konkursy, podczas których rozdamy piłkarskie gadżety! Mamy nadzieję, że emocje nie będą mniejsze, niż te na rosyjskich stadionach! - można przeczytać w komunikacie na stronie gorlickiego UM.

Już dwa lata temu Gorlice chciały w ten sposób przekazywać wydarzenia z Euro we Francji, ale wówczas trzeba było zrezygnować. Powodem były niezwykle wysokie opłaty licencyjne, które wyniosłyby ponad 200 tysięcy złotych!

- Obecnie, podczas Mistrzostwa Świata opłaty te są kilkukrotnie niższe. Mundial to nie tylko czas poświęcony rozrywce, ale też integracji mieszkańców miasta. Nic w końcu nie zbliża tak, jak pozytywne, sportowe emocje – mówi na łamach witryny burmistrz Gorlic Rafał Kukla.

Mecze reprezentacji Polski:

19 czerwca, godz. 17.00, Polska - Senegal

24 czerwca, godz. 20.00, Polska - Kolumbia

28 czerwca, godz. 16.00, Polska – Japonia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot; Źródło. UM Gorlice

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.