Mundial 2018 w Rosji. Będą kibicować na płycie rynku!

Jak informuje oficjalna strona internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach tamtejszych kibiców piłkarskich czeka nie lada atrakcja.

wsb3

14 czerwca w Moskwie rozpocznie się wielkie piłkarskie święto – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, na których wystąpi również reprezentacja Polski, jednak z 32, którym udało się zakwalifikować na turniej.

Już wiadomo, że m.in. mecze Polaków będzie można śledzić w specjalnej strefie na gorlickim Rynku!

W przygotowywanej strefie będzie można zobaczyć wszystkie mecze Mistrzostw Świata, a – co ważne – mecze polskiej reprezentacji obejrzymy na dużym ekranie, o wysokiej rozdzielczości i jakości obrazu! Nasza strefa to nie tylko transmisje, to także mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, a w szczególności tych najmłodszych kibiców. Będzie mini-boisko, gry, zabawy, konkursy, podczas których rozdamy piłkarskie gadżety! Mamy nadzieję, że emocje nie będą mniejsze, niż te na rosyjskich stadionach! – można przeczytać w komunikacie na stronie gorlickiego UM.

Już dwa lata temu Gorlice chciały w ten sposób przekazywać wydarzenia z Euro we Francji, ale wówczas trzeba było zrezygnować. Powodem były niezwykle wysokie opłaty licencyjne, które wyniosłyby ponad 200 tysięcy złotych!

Obecnie, podczas Mistrzostwa Świata opłaty te są kilkukrotnie niższe. Mundial to nie tylko czas poświęcony rozrywce, ale też integracji mieszkańców miasta. Nic w końcu nie zbliża tak, jak pozytywne, sportowe emocje – mówi na łamach witryny burmistrz Gorlic Rafał Kukla.

Mecze reprezentacji Polski:

19 czerwca, godz. 17.00, Polska – Senegal

24 czerwca, godz. 20.00, Polska – Kolumbia

28 czerwca, godz. 16.00, Polska – Japonia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot; Źródło. UM Gorlice

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]