Piłkarz odchodzi z Sandecji: „Dziękuję trenerowi za szansę”

21-letni obrońca Wisły Kraków Jakub Bartosz wraca do Krakowa po półrocznym okresie wypożyczenia do Sandecji Nowy Sącz. Zapytaliśmy go o wrażenia z pobytu w Nowym Sączu.

WSB2020

Jak ocenisz okres spędzony w Sandecji?

Na plus. Mimo spadku nabrałem sporego doświadczenia, a to jest mi teraz bardzo potrzebne.

Jak w zimie przyjęła Cię szatnia „biało-czarnych”? Wiślak w Nowym Sączu...

Szybko i bezproblemowo. Byłem zaskoczony i zadowolony. Oby witano tak każdego.

Szybko wywalczyłeś sobie miejsce w podstawowej jedenastce Sandecji (13 meczów w ekstraklasie, 12 w wyjściowym składzie – przyp. red.). Spodziewałeś się tego?

Przychodziłem do Nowego Sącza z myślą, by grać jak najwięcej. Byłem głodny piłki. Chciałem wywalczyć skład. Dobrze układała mi się współpraca z trenerem Kazimierzem Moskalem, ale ja również dawałem z siebie jak najwięcej. Ciężko trenowałem. Od każdego szkoleniowca można się czegoś nauczyć, tak było również w tym przypadku. Dziękuję mu za szansę.

Po okresie wypożyczenia masz wrócić do Wisły Kraków. Na co liczysz?

Odpowiadając szczerze póki co koncentruję się na wolnym czasie. Nie rozmyślam o tym, co będzie.

Zapewne oglądałeś mecze Wiślaków w końcowej fazie Lotto Ekstraklasy. Zespół Joana Carillo miał szansę na awans do Ligi Europy, ale ta sztuka jednak mu się nie udała, gdyż w ostatniej kolejce przegrał z Górnikiem w Zabrzu 0:2. Poczułeś zawód?

Oglądałem spotkania Wisły, liczyłem na to czwarte miejsce do ostatniej chwili. Górnik przez cały sezon grał jednak fajną, widowiskową piłkę. Nie bał się potencjalnych faworytów. To nie był żaden przypadek, że zabrzanie zagrają w europejskich pucharach.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Rozmawiał Remigiusz Szurek

Fot. Sandecja.pl J.Para

FORD OSO

1 comment

  1. Jan 25 maja, 2018 at 14:00 Odpowiedz

    Najpierw zawodnicy poza kadrą na mecz a byli kluczowi w swoich drużynach potem bez nich i o trenerze 1 kandydat to Patryk Małecki kluczowy zawodnik rok temu w Wiśle a teraz poza kadrą na mecz to samo Ondrasek który jest podobny do Koleva ale ulepszony czyli lepszy w powietrzu i szubszy lepszy fizycznie ale gra podobnie dobrze się utrzymuje przy piłce a to jest bardzo ważne w naszym stylu gry kolejny do Micanski obecnie jest bez klubu a jest kreatywny elastyczny i strzelec w 8 meczach ostatnich w ekstraklasie strzelił 3 bramki i to z kim kolejny też odsunięty z kadry a był kapitanem w lidze mistrzów z legią to Michał Kopyczyński a ma potencjał to widać kolejny t Vanja Marković który grał z koroną w pierwszej usemce rok temu teraz mało kosztuje a gra w Vardarze i grał w lidze mistrzów jest w naszym zasięgu troche więcej od kolewa klauzuli yannic sambea awansował z arką do ekstraklasy i był liderem w środku pola a teraz poza składem lub mazka lub monete lub Maka szybcy i dobzi a trenera bym wziął którego awansował ze swoją drużyną do ekstraklasy i był w połowie tabeli w ekstraklasie to Kaczmarek ostatni klub to wisła płock lub Nicinski ostatnio Arka pozdro

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.