Piłka ręczna. 11 goli Leśniak, 9 Płachty i 7 Dzidek nie pomogło. Olimpia przegrała

Piłkarki ręczne Olimpii-Beskid Nowy Sącz rywalizujące w grupie B pierwszej ligi przegrały w Olkuszu z SPR 32:40 (14:23).

Góralki” nie miały łatwego zadania, bowiem mierzyły się z piątą siłą ligi.

Czytaj również: Szurek na Sportowo (2). Bramkarz Sandecji bardzo obawiał się powrotu do klubu z Kilińskiego – wywiad z Markiem Koziołem. Nie tylko o piłce

Na nic zdało się 27 trafień tria: Agnieszka Leśniak, Karolina Płachta, Kamila Dzidek. Olkuszanki szybciej rozgrywały akcje, były bardziej konkretne pod bramką przeciwnika a do tego ciężar gry zespołu rozkładał się na więcej szczypiornistek. Kolonko rzuciła 12 bramek, Zub 8, Masiuda i Nawara po 6, zaś Barczyk i Mrozowska po 3.

Zespół z Nowego Sącza plasuje się na dziesiątym miejscu w 12-zespołowej tabeli. W pierwszej kolejce sądeczanki przegrały w Gliwicach z SPR Sośnicą 21:30. Następnie pokonały u siebie KS Otmęt Krapkowice 26:24 oraz zostały rozgromione w Jarosławiu przez tamtejszy SPR JKS 16:41.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. A.Leśniak Facebook

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.