Nowy Sącz, Fabryka: FARBEN LEHRE i 33 Trzysta zapraszają na Stację Wolność

Nowy Sącz, Fabryka: FARBEN LEHRE i 33 Trzysta zapraszają na Stację Wolność

STACJA WOLNOŚĆ TOUR 2018 – to tytuł koncertu zespołu FARBEN LEHRE, , który odbędzie się 19 października 2018 roku (w piątek) w nowosądeckim klubie FABRYKA. Początek o godz. 20.

Muzyczna moc będzie podwójna, bo zagrają też muzycy z 33 TRZYSTA.

Bilety  w cenie 30  (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu) można kupić w Fabryce i TUTAJ.

Dla naszych Czytelników mamy w prezencie od zespołu dwie książki lidera – Wojdy „BEZ POKORY”.

Co zrobić, aby złapać upominek?

W komentarzu pod postem informującym o koncercie na naszym profilu na FB wpisz cytat z piosenki zespołu Farben Lehre który najmocniej zapadł Ci w pamięć.

Zgłoszenia przyjmujemy do jutra (16.X) do godz. 18. Później wyłonimy zwycięzców zabawy.

**********************

Grupa FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: „Bez pokory”, „My maszyny”, „Insekty”, „Zdrada”, „Atomowe zabawki”, „Pozytywka”, „Farbenheit”, „Snukraina”, „Ferajna”, „Achtung 2012”, „Projekt PUNK”, „Trzy dekady”, koncertowa kaseta „Samo życie”, trzy oficjalne dvd: „Przystanek Woodstock 2006”, „Punky Reggae live 2008”, „Przystanek Woodstock 2013 – Projekt PUNK” oraz liczne kompilacje.

Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilka latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową.

Żywiołowe koncerty zawsze grane „na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy pracują nad swoją kolejną płytą studyjną „Stacja Wohttps://www.facebook.com/events/1934208816610419/#lność”, która ukaże się na początku września 2018 roku

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Anioły i demony”, „Erato”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Judasz”, „Matura” , „Spodnie z GS-u” czy „Terrorystan”.

SKŁAD:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

 

https://www.facebook.com/events/243537046423622/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.