Piłka nożna. Sandecja notuje wreszcie dobrą passę! „Znamy każdy kąt”

Piłka nożna. Sandecja notuje wreszcie dobrą passę! „Znamy każdy kąt”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz znów mogą mieć powody do zadowolenia. Mimo tego, że zajmują 10. pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi, na własnym boisku radzą sobie bardzo dobrze.

W ostatnią sobotę podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego na własnym stadionie zremisowali 2:2 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. „Biało-czarni” lubią grać przy Kilińskiego, co udowadniają również w bieżącej kampanii, która przecież nie jest dla nich zbyt łaskawa.

Czytaj również: SANDECJA DOKONAŁA TEGO JAKO PIERWSZA W TYM SEZONIE!

Sandecja notuje właśnie passę pięciu kolejnych meczów rozgrywanych u siebie, bez porażki. Składają się na nią potyczki z Chrobrym Głogów (3:2), Chojniczanką Chojnice (4:4), Wigrami Suwałki (1:0), Olimpią Grudziądz (3:1) oraz Bruk-Bet Termalicą (2:2). Ostatni raz gorycz ligowej porażki na własnym boisku sądeczanie poczuli 21 września, gdy do miasta nad Dunajcem zawitał aktualny lider rozgrywek, Warta Poznań (przegrana 1:2).

U siebie czujemy się mocni, bo znamy tutaj każdy kąt, mamy wsparcie własnych fanów – mówi nam kapitan zespołu Dawid Szufryn.

Mimo kameralnego stadionu u siebie czujemy się pewni siebie. Gorzej jest z tym na wyjazdach, gdzie też gramy mocno skoncentrowani, ale zwykle czegoś brakuje – dodaje Marcin Flis.

Domowy bilans Sandecji to obecnie 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki (bramkowo: 19:15). W gości jest o wiele słabiej: 2 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek (bilans bramek: 9:19).

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.