Sandecja dokonała tego jako pierwsza w tym sezonie!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ramach 19. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi mierzyli się w Legnicy z tamtejszą Miedzią. Podopieczni Tomasza Kafarskiego ogrywając graczy Dominika Nowaka na ich terenie 3:1 wygrali na tym terenie jako pierwszy zespół w tym sezonie!

wsb3

Biało-czarni” rozegrali bardzo dobre zawody. Po 66 minutach prowadzili 3:0 po golach Macieja Korzyma, Radosława Kanacha i Michała Walskiego. Rozmiary porażki zmniejszył już w doliczonym czasie gry Łotysz Walerijs Szabala.

Miedź przed potyczką z Sandecją miała na koncie pięć domowych zwycięstw i dwa remisy. Z kolei Sandecja przed grą z Miedzią legitymowała się fatalnym bilansem w gości, który wynosił po jednej wygranej i remisie oraz aż sześć porażek.

Czytaj również: MACIEJ MAŁKOWSKI Z SANDECJI O CZERWONEJ KARTCE: „BYŁ KONTAKT Z RYWALEM”

Przyjechaliśmy tutaj zagrać mecz, w którym nie mieliśmy nic do stracenia. Powiedziałem moim zawodnikom, że wszystko co dziś ugrają będzie takim dodatkiem, który nam pomoże. Wiedzieliśmy, iż Miedź jest trudnym rywalem, który u siebie nie zwykł przegrywać; dziś uznała wyższość rywali po raz pierwszy w tym sezonie. My rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, wykorzystaliśmy wszystkie nasze atuty, dzięki czemu zainkasowaliśmy trzy punkty. Jesteśmy z tego dumni oraz zadowoleni, a chłopakom należą się słowa uznania za to co pokazali na boisku – powiedział Tomasz Kafarski (cytat za Sandecja.pl).

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]