Piłka nożna. Klub szuka nowych… zawodniczek

Piłka nożna. Klub szuka nowych… zawodniczek

Uran Łukowica (powiat limanowski) szuka zawodniczek. Warto dodać, że limanowianie dysponują jedyną kobiecą drużyną piłkarską w powiecie, która od rundy jesiennej sezonu 2018/2019 z powodzeniem występuje na szczeblu 4. ligi.

Początki naszej działalności z sekcją kobiet sięgają roku wstecz. Zaczynając, grupa treningowa liczyła 14 zawodniczek, jednak z biegiem czasu liczba ta rosła i obecnie mamy w sekcji ponad 20 regularnie trenujących dziewcząt z gminy Łukowica oraz Podegrodzia, Tymbarku i Limanowej – mówi Dawid Hejmej, trener zespołu.

Czytaj również: Hit. Sądecka fundacja ściągnie Atletico Madryt! „Spełnione marzenie”

Celem klubu jest zaszczepienie w zawodniczkach miłości do uprawiania sportu oraz do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Czytaj również: Piłka nożna. Porażka Sandecji w Mielcu [Zobacz wideo]

Na zajęciach dziewczyny rozwijają swoje zdolności piłkarskie. Uczą się systematyczności, pracy w grupie, zawiązują przyjaźnie, co z powodzeniem przekłada się zarówno na samą grę jak i na życie prywatne – dodaje szkoleniowiec.

Drużyna łukowickiego Urana w głównej mierze składa się z piłkarek reprezentujących roczniki 2005-2001. W kadrze zespołu są też jednak młodsze dziewczyny z rocznika 2006/2007.

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne dziewczyny do spróbowania swoich sił w kobiecej drużynie piłkarskiej – podsumowuje Hejmej.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Uran

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.